Szukaj ofert

Rekrutacja spontaniczna

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

    Wybrana kategoria: Specjalista

    Dostępne oferty

    Poszukujemy Operatorów do wsparcia prac produkcyjnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji lub z wykształceniem
    AAS Recruitment
    Świętokrzyskie,
    Kielce
    Oferta skierowana do Pań i Panów Wymagania: dobra znajomość procesu wtrysku umiejętność czytania
    Exact Systems Polska
    Łódzkie,
    Tomaszów Mazowiecki

    Polecana oferta

    W związku zdynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata/kandydatkę do współpracy nastanowisko: Inżynier Procesuz j.
    Śląskie,
    Zabrze

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator. OBOWIĄZKI: koordynowanie przebiegu realizacji
    Niemcy,
    Germany

    Zakres obowiązków: Testowanie rozwiązań przed wdrożeniem na serwery produkcyjne (Aplikacje internetowe, Aplikacje
    Śląskie,
    Częstochowa
    Obowiązki na stanowisku: Diagnozowanie problemów jakościowych oraz raportowanie wykonanych zadań Wykonywanie inspekcji wyjściowej
    Zachodniopomorskie,
    Szczecin
    Nasze oczekiwania: doświadczenie w pracy na stanowisko hydraulik/ mechanik znajomość rysunku technicznego Opis
    Wielkopolskie,
    Krotoszyn

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.