Targoncás (Zalaegerszeg)

Exact Systems Hungary
Vas megye,
Zalaegerszeg

Létrehozás:

2022-12-20

Kategóriák

Dinamikusan növekvő cégcsoportunk zalaegerszegi munkavégzésre keres, Raktáros munkatársakat.

Feladatok:

  • Beérkező szállítmányok leszedése
  • Tételes anyagátvétel, címkézése, betárolása targoncával
  • RF scannaer es targonca használata

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezetői engedély
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, bruttó 2500 Ft / óra
  • Cafeteria, munkatárs ajánlási bónusz
  • Napi bejelentés, nettó 2500 Ft / óra
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – akár azonnali kezdés
  • Munkába járás költségtérítés (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Támogató, munkavállaló központú munkahelyi légkör
Visszatérés

Részvény:

Kapcsolat felvétel kollegánkkal

Felvételi folyamat

1

2

Hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot

3

Részvétel interjún és tesztelésen

4

Fogadja el az ajánlatot és engedje meg, hogy ezután megfelelően felkészítsük!

Az Ön előnyei

Lehetőség a fejlődésre

Formaságok telefonon

Az együttműködés gyors kezdete

Ajánlói bónusz

Spontán toborzás

Nem találja amit keres? Töltse ki az űrlapot és visszahívjuk!

    Nem találja amit keres?

    Töltse ki az űrlapot. Adja meg telefonszámát és visszahívjuk