Operátor (Dunakeszi)

AAS Recruitment Hungary Kft
Pest megye,
Dunakeszi

Létrehozás:

2022-12-20
Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk dunakeszi munkavégzésre keres Operátor munkatársat, azonnali kezdéssel!
Feladatok:
• Alkatrészek munkautasítás szerinti összeszerelése
• Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
• Gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Gyártásban szerzett tapasztalat
• Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása
• Megbízhatóság, rugalmasság
• Monotónia tűrés
• Pontos, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés-folyamatosan növekvő bérezés, teljesítmény alapján (kiemelt pótlékok)
• Széleskörű cafateria juttatások közül választhatnak kollégáink
• Ingyenesen használható, jól felszerelt konditerem és szolárium
• Kulturált és biztonságos munkakörnyezet
• Munkába járás 100%-os térítése
• Fejlődési, előrelépési lehetőség, ami béremeléssel is jár
Munkarend:
• műszakos munkavégzés- napi 8 órában
• túlórázási lehetőség
Visszatérés

Részvény:

Kapcsolat felvétel kollegánkkal

Felvételi folyamat

1

2

Hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot

3

Részvétel interjún és tesztelésen

4

Fogadja el az ajánlatot és engedje meg, hogy ezután megfelelően felkészítsük!

Az Ön előnyei

Lehetőség a fejlődésre

Formaságok telefonon

Az együttműködés gyors kezdete

Ajánlói bónusz

Spontán toborzás

Nem találja amit keres? Töltse ki az űrlapot és visszahívjuk!

    Nem találja amit keres?

    Töltse ki az űrlapot. Adja meg telefonszámát és visszahívjuk