Minőségellenőr (Újhartyán)

AAS Recruitment Hungary Kft
Pest megye,
Újhartyán

Létrehozás:

2022-12-20
Cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként AZONNALI kezdéssel MINŐSÉGELLENŐR munkatársat keres.
Főbb feladatok:
-Vizuális ellenőrzés munkautasítás alapján
-Meghatározott szempontok szerinti válogatás
-Esetenként utómunkák elvégzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
-Megbízhatóság, rugalmasság
-Pontos, precíz munkavégzés
-Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
-1600 Ft/óra
-Cafateria
-Hosszútávú, főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződéssel
-Könnyű fizikai, ülő munka
-Ingyenes céges buszjárat (Inárcs, Kakucs, Újhartyán, Újlengyel, Dabas, Hernád)
-Munkaruházat
-Akár azonnali kezdés
Egyéb információ:
-Munkavégzés napi 8 órában, 2 műszakos munkaredben történik.
Visszatérés

Részvény:

Kapcsolat felvétel kollegánkkal

Felvételi folyamat

1

2

Hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot

3

Részvétel interjún és tesztelésen

4

Fogadja el az ajánlatot és engedje meg, hogy ezután megfelelően felkészítsük!

Az Ön előnyei

Lehetőség a fejlődésre

Formaságok telefonon

Az együttműködés gyors kezdete

Ajánlói bónusz

Spontán toborzás

Nem találja amit keres? Töltse ki az űrlapot és visszahívjuk!

    Nem találja amit keres?

    Töltse ki az űrlapot. Adja meg telefonszámát és visszahívjuk