Gépkezelő (Páty)

Exact Systems Hungary
Pest megye,
Páty

Létrehozás:

2022-12-20

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk pátyi munkavégzésre keresGépkezelőmunkatársat, azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Termékek munkautasítás szerinti elkészítése
  • Munkavégzésre meghatározott gépek kezelése
  • A selejt azonosítása és kiküszöbölése
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Igényes, pontos munkavégzés

Előny:

  • Fémmegmunkáló gépek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1500 Ft/ órabér határozatlan idejű munkaszerződéssel vagy
  • Nettó 1500 Ft/ órabér napi bejelentéssel
  • Utazási költségtérítés
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat
Visszatérés

Részvény:

Kapcsolat felvétel kollegánkkal

Felvételi folyamat

1

2

Hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot

3

Részvétel interjún és tesztelésen

4

Fogadja el az ajánlatot és engedje meg, hogy ezután megfelelően felkészítsük!

Az Ön előnyei

Lehetőség a fejlődésre

Formaságok telefonon

Az együttműködés gyors kezdete

Ajánlói bónusz

Spontán toborzás

Nem találja amit keres? Töltse ki az űrlapot és visszahívjuk!

    Nem találja amit keres?

    Töltse ki az űrlapot. Adja meg telefonszámát és visszahívjuk